• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Удобна облека женски плус црвен пајсли долг ракав плетен џеб миди фустан

Удобна облека женски плус црвен пајсли долг ракав плетен џеб миди фустан

 
DEN 399.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Задебелен и удобен женски плус големина стил на фустани кој е подготвен за секоја есенска пригода. Стилот е украсен со преголем принт на Пајсли во прекрасни нијанси на црвен тен и црна боја. Одликувајќи се со скромно деколте со брод, долги ракави, ласкави плетени половината и џебови. Удобниот фустан е дизајниран со хемлин со должина на миди и лесно може да се носи за обичен изглед со станови и тексас јакна или облечена за вечерен изглед со потпетици. Направено од удобен материјал за мешавина од полиестерски спандекс. Машина за перење. долги ракави. деколте со брод. плетена половината. џебови.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ