• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
8. Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, машински и средно металик на јаглен, одговара 2014- Infiniti Q седан

8. Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, машински и средно металик на јаглен, одговара 2014- Infiniti Q седан

 
DEN 685.44

Количина на стоки
Достапно на барање

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристапување до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат 19 x 8,5, 50мм офсет, 5 тројни портпароли, 5 лаг, шема на завртки од 4,5 инчи, машински и средно металик на јаглен. Тоа одговара на вашиот седан Infiniti Q50 за 2014-2014 година. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи 19 x 8,5 реконструирано ОЕМ алуминиумско легура, метални и средни јаглен металик, одговара 2014-2014 година Infiniti Q50 седан 19 x 8,5, 50мм офсет, 5 тројни портпароли, 5 лаг, 4,5 инчи Болт шема, машинска и средна метална металик во јаглен, изработен Алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило. Одговара Изберете : 2014 Infiniti Q50 и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ