• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Веднаш над нивото на морето платно уметност од Лу Гибс

Веднаш над нивото на морето платно уметност од Лу Гибс

 
DEN 1530.08

Количина на стоки
Достапно на барање

Подготвени да се претставиме без висина за презентација во различни големини, трговска марка ликовна уметност „веднаш надморска височина“ платно уметност од Лу Гибс : Уметник : Лу Гибс. Тема : пејзажи. Стил : современ. Тип на производ : галерија обвиткано платно уметност. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие дрвената рамка. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ