• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Пионерската жена измешана густо гроздобер ватенка памук плоштад декоративна перница за фрлање

Пионерската жена измешана густо гроздобер ватенка памук плоштад декоративна перница за фрлање

 
DEN 495.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Ако сонувате за автентична тема за украси, тогаш ќе сакате да ја додадете пионерската жена мешана густо гроздобер ватенка памучна плоштад декоративна перница за фрлање во вашата колекција. Комбинацијата на прекрасните разнобојни измешани мешани и крпеници на медли од Медли, на секоја од овие украсни перници, ќе ја потенцира секоја просторија со без напор поп на боја и забавното детализирање на тасел е совршен допир за завршна обработка. Само фрлете ја оваа шик фрлање перница на стол или кревет за ажурирање на инстант декор или соберете двојка за да се мешате и да се совпаѓаат и да дизајнирате тотално нов изглед што е уникатно вие. Донесете дел од стилот на границата на REE на вашиот дом со Pioneer Woman, мешана густо гроздобер ватенка памук, плоштад, декоративна перница за фрлање. Блог за животен стил на Пионер, кој го започна сето тоа. Таа е исто така lубител на путер, басет песни, Етел Мерман, нејзиниот ловец, каубојски сопруг Лад и нивните четири деца. Нејзиниот стил на обична земја и вкусни рецепти ја направија да се занимаваат со сите работи што готват и забавуваат. Womanената Пионер измешана густо гроздобер ватенка памук плоштад декоративно фрлање перница : квадратна фрлање перница со надолу алтернативно полнење. Прекрасните дизајни и привлечните бои беспрекорно ќе се координираат со практично секоја тема за украси. Направени со забавни техники и издржлива ткаенина за долготрајна употреба. Чистење на самото место се препорачува за зачувување на оригиналната убавина на перницата. Направено од 100% памук. Лесно се координира со други предмети за домашни украси од колекцијата Pioneer Woman. Акцент перница мери 18 "x 18".


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ