• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Главни места 48- внатре

Главни места 48- внатре

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Главните шипки за завеси нудат идеална рамнотежа помеѓу стилот и супстанцијата во секојдневно суштинско парче украс за дома. Сетот за прилагодување на капакот на кафуле за внатрешни работи е чист, модерен и стилски по дизајн, што го прави погоден за употреба на помали прозорци низ вашиот дом. За употреба во вашата кујна или бања да висат лесни валенти или нивоа завеси. Телескопската шипка се прилагодува од 48 инчи на 84 инчи (121,92 см - 213,36 см) за да одговара на вашиот прозорец. Клиренсот на заградата е 0,75 инчи (1,9 см). Овој сет на драперии содржи една шипка за завеси за телескоп, две држачи за монтирање, централна поддршка, завртки и упатства за инсталација. За употреба со лесни валенти или нивоа завеси. Вклучен хардвер за монтирање. 0,75 инчи (1,9 см) дозвола. Во бронзена завршница. Алатки потребни за инсталација. Избришете чиста со влажна крпа. Вклучена е една шипка за завеси.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ