• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Pantssaver обичај за вклопување подни душеци за Mini Cooper Roadster - Целокупната заштита на времето

Pantssaver обичај за вклопување подни душеци за Mini Cooper Roadster - Целокупната заштита на времето

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Панталони заштеда на прилагодено вклопување во подот на автомобилот Постави : Дизајнирано прилагодено Поставете ги сложените контури и површини од подот на вашето возило. Панталони заштеда за прилагодено вклопување во автомобили ќе го заштити вашиот внатрешен тепих и ќе помогне да се задржат длабоките жлебови во вода, снег, кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) Вода и лесно бришете или исплакнете или исплакнете чиста. CUSTOM FIT : Your car mat are cut to order to fit the exact layout so that it install in seconds with no screws, bolts, fasteners, or tools required.PROTECT YOUR CAR AND CLOTHING : Deep grooves channel water, snow, mud, spills, и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) Течност и лесно избришете или исплакнете чисто. Mats душеците се водоотпорни и без мирис дури и во екстремно време и ја одржуваат флексибилноста и издржливоста до минус 76 ° F (-60 ° C). Направено во Северна Америка : Гордо произведен во Канада од страна на членовите на Обединетите челични работници (USW Local 1-500) и поддржан од гаранција за живот за вашиот мир на умот. Обично вклопување - Користејќи технологија за скенирање на ласерско скенирање со голема прецизност, секој под -мат е изработен за вашето возило со максимална покриеност во споредба со OEM и универзалните автомобили за автомобили . Сите временски услови - подните душеци се дизајнирани да обезбедат целосна автомобилска заштита од нечистотија од нечистотија од нечистотија од нечистотија од нечистотија од нечистотија од нечистотија од нечистотија , кал, сол, дожд, снег и одржувајте го подот на вашето возило чист и свеж во сите сезони . изградена до последната - ПВЦ гумената површина нуди водоотпорна заштита со стража против излевање и остатоци, гаранција на производителот на живот. Pantssaver Custom Fit Mats Floor For Fore for Mini Cooper Roadster 2022 Целокупната заштита на времето -1 и 2 -ри ред (сива) - висока подигната гранична заштита одлична за фаќање излевање.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ