• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Без граници панталони за одблесоци на јуниори, 2-пакувања

Без граници панталони за одблесоци на јуниори, 2-пакувања

 
DEN 384.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Земете две! Панталоните од палење од без граници додаваат стил, удобност и разноврсност во вашата гардероба со нивната фигура-балансирана силуета на одблесокот и бескомпромисниот дизајн. Забавен стил кој е дел ретро, ​​дел модерни, овие панталони лесно се облекуваат нагоре или надолу и се совршени за ноќ или ден. Исклучиво на. Материјал : 90% полиестер/10% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. 2-пакет вклучува : два пара панталони. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : вграден. Подигање : високи. Затворање : стил на влечење; Еластична половината. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Супер-мека ткаенина. Панталони од палење 2-пакувања за јуниори од без граници.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ