• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Високи Потпетици Модни Женски Чевли За Танцување Високи Потпетици Отворено Слободно Време Сандали Високи Потпетици За Жени Стп 38

Високи Потпетици Модни Женски Чевли За Танцување Високи Потпетици Отворено Слободно Време Сандали Високи Потпетици За Жени Стп

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

7" нога широк : 9-9, 5 см/3.17" Платформа Висина : 1см/0. [Прилики]Лесно да ги носат за вашиот секојдневен прошетки, Плажа, партија, банкет, датира, свадба, во канцеларија, за обврски, се.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 ЦН : 240 Нога Должина : 24см/9. Секогаш сме среќни да помогнеме секаде каде што е можно. [Стил]Едноставна и мода ве прават повеќе атеактивни.5" Нога Широк : 9см/3.7" големина : 40 сад : 8. Ако не сте сигурни за големината, ве молиме испратете ни е-пошта.3" Нога Широк : 8.7" Големина : 41 сад : 9 велика британија : 6. Ова Е Азиска големина, предлагам да купите поголема големина,ве Молиме проверете ја табелата со големини пред да ја поставите вашата нарачка.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ