• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Саливанс Вештачка Сушена Нане Зелена Линарија 33 Ж Зелена

Саливанс Вештачка Сушена Нане Зелена Линарија 33 Ж Зелена

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Треперејќи во ветре како сребрени долари, овој спреј ќе донесе движење, боја и текстура на вашиот следен дизајн. Со димензии 10 "х 1" х 33", оваа едноставна низа ќе додаде суптилна структура и привлечна доза на карактер. Во текот на последните 55 години, Саливанс стана лидер во индустријата во украсите на домот. Нашиот бренд е вкоренет во традицијата додека инкорпорира модернизирани трендови за да го одржите вашиот дом во тек со безвременски стил. Овде Во Саливанс, ние се гордееме со создавање дизајни на производи фокусирани на квалитетот и вредноста, осигурувајќи дека нашите клиенти имаат пристап до убави производи по разумни ценовни поени. Внесете ја убавината на отворено внатре со ова животно вештачко стебло кое не бара наводнување или одржување. Ставете ја во вашата омилена декоративна вазна или едноставно легнете на вашата мантија или трпезариска маса со други парчиња акцент за моментален приказ. Уникатно дизајнирани со индивидуално жични, свиткувачки гранки за преобликување и пената за да одговараат на сликата. Изработен со автентичен талент за детали, овој вештачки спреј ќе донесе живот на секоја вазна или поставување маса. Лесно одржување, избришете го со крпа ако е прашина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ