• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Царинење Женски Резервоари Блузи Летни Женски Резервоари Точки Вратот Врвови Летни Лабави Тенкови Обични Блузи Без Ракави Врвови Кошули Попуст

Царинење Женски Резервоари Блузи Летни Женски Резервоари Точки Вратот Врвови Летни Лабави Тенкови Обични Блузи Без Ракави Врвови

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Класичниот дизајн може добро да ги измени вратот и рацете, да направи да изгледате витко и шармантно. Ќе го привлечете вниманието на другите кога ќе ги носите овие модни врвови во летните денови. Ве молиме слободно контактирајте не доколку имате какви било проблеми. Мека и Удобна Ткаенина, Што Ги Прави Летните Резервоари За Жени Прекрасно Да Течат Со Телото. Постојат модерни кратки sleeves. Можете да го врзете во јазол или да напикате дел од полите во панталоните и веднаш ќе станете модна икона. Висат или линија сува. ?●Стилски Дизајн Q : Секојдневна v маица за вратот, без ракави, трендовски и елегантен. Лабавиот стил на вклопување е ласкав за повеќето типови на тело. Ние ќе ви обезбедиме задоволително решение во рок од 24 часа. Различни поставки на мониторот значат дека боите може малку да се разликуваат. Создадете секојдневен, елегантен, гламурозен и женствен изглед. Високо квалитетно производство. Многу Убави Детали, Убав Крој, Одличен Дизајн, Врвна Ткаенина. Ние ќе се обидеме најдобро да ги ажурираме новите бои, можете да додадете во вашата листа на желби за лесно пребарување. ?€Нега На облека : Рачно Перење Ладно Нежно/Машинско Перење Во Вреќа За Перење/Одвоена Боја/Брчки Испеглани Пред Фотографијата/Не Избелувајте/Не Сушете Се. Бидејќи врвовите на резервоарот се многу добро изработени и добро спакувани, врвовите на резервоарот можат да бидат совршен подарок за млади жени и девојки.Дизајнот на в-вратот ве прави попривлечни.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ