• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Русел атлетски машка памучна перформанси на мускулите на мускулите на врвот, големини S-3XL

Русел атлетски машка памучна перформанси на мускулите на мускулите на врвот, големини S-3XL

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Памучен резервоар за мускули на памук, кој обезбедува удобност, стил и перформанси за да одговара на вашиот активен животен стил. Лесна мешавина од памук во која има технологија за влага со влага DRI-моќ, заштита на мирис за да ја задржите ткаенината свежа и рејтингот на UPF 30+ за да ве заштити од штетни УВ зраци. Ако претпочитате чувство на памук над полиестер во или надвор од салата, ова ќе стане вашиот нов омилен врв на резервоарот за мускули. Лесна мешавина од памук обезбедува миење на мекост по миењето. Технологијата на влага на Dri-моќност. Заштитата на мирис ја одржува ткаенината свежа. UPF 30+ Оценето. Означете бесплатно за удобност. >. 60% памук, 40% полиестер4,75 мл / 160 G4,75 мл / 160 g. Увезени. Инструкции за нега на ткаенини : Машината што се пее. Атлетска ставка на Расел бр. 64mttm0.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ