• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Хетајц Бело Надолу Алтернативни Утешител Јорган Вметнете

Хетајц Бело Надолу Алтернативни Утешител Јорган Вметнете

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Мек и луксузен кадифен алтернативен утешител. Комплетот за утешител вклучува 1 утешител; утешител 68-инчен на 90-инчен; комплет За Утешител содржина на ткаенина : 100-процентен полиестер; Боја : Бела ; Перење : машинско перење во ладна вода, сушење суво ниско; Микрофибер. Увезени. 100% Хипоалгени Влакна Пополнете Алтернатива. Утешител 64 - инчен на 88-инчен. Шиење на кутијата за да се спречи поместување на полнењето. Боја : Бела. Перење : машинско перење во ладна вода, сува сува ниска.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ