• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Алатка За Стегање Winyuyby Пренослив RJ-11, 6P RJ-12, 8P RJ-Комплет За Алатки За Стегање На Етернет, Конектори, Капачиња, Тестер На Мрежен Кабел

Алатка За Стегање Winyuyby Пренослив RJ-11, 6P RJ-12, 8P RJ-Комплет За Алатки За Стегање На Етернет, Конектори, Капачиња, Тестер

 
DEN 287.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Боја : мултиколорматеријал : метал+пластика содржина на пакетот : 1 Сет х Алатка За Стегање само горенаведената содржина на пакувањето, другите производи не се вклучени.Забелешка : рефлексијата На Светлината и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа. Дозволената грешка при мерењето е +/- 1-3см. [Комплет за алатки За стегање Етернет] Висока и стабилност на поврзувањето со жици Без разлика што треба да го надградите или брзото одржување, алатката ЗА стегање RJ45 е вашата неопходна терминална алатка. [Издржлив и безбеден материјал] изработен е од тврд метал и абц пластика. Тоа е издржлив материјал. комплетот за поправка на алатки може да биде сигурен и издржлив, да помогне да се најдат проблеми и да продолжат да работат непречено. Алатка За стегање Пренослив RJ-11, 6 P/RJ-12, 8 P/RJ-45 Комплет Алатки За Стегање На Етернет, Алатка За Сечење И Соголување со 20 Rj45 CAT5 CAT5e Конектори, 20 Капачиња, 1 Инструмент За Тестирање На Мрежен Кабел и 1 стриптизер за кабел, 1 клешта за сечење жица долг нож. [Професионален rj45 crimper] Лента, исечете ги и стегнете ги каблите од 6-битни и 8-битни модуларни приклучоци/конектори (RJ45, RJ11/RJ12). [Обемна апликација] тоа е погодно и разноврсно, вклучувајќи различни професионални мрежни алатки. Мрежните алатки може да се носат и користат во различни како што се домот, канцеларијата, продавницата за поправки или други дневни простори.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ