• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Хипи Цитира Caseетски Случај Компатибилен Со iPhone Плус, Caseетски Уметнички Дизајн Tpu Браник Покритие Случај

Хипи Цитира Caseетски Случај Компатибилен Со iPhone Плус, Caseетски Уметнички Дизајн Tpu Браник Покритие Случај

 
DEN 430.08

Количина на стоки
Достапно на барање

●Уникатен Дизајн●Нашата мисија е да ви донесеме поинаква футрола за телефон.Дизајнерите комбинираат многу elementsетски елементи за да го дизајнираат овој уникатен случај,како што го прават особено привлечен.●Висока Технологија●оваа телефонска кутија користи висококвалитетен материјал ТПУ и напредна технологија за печатење со висока резолуција,како што прави светли бои и реална шема.Моделот нема да избледи или излупи под различни температурни услови и гребнатини.●Лесен, Абсорбента За Амортизери ● овој случај е особено лесен и тенок, таквото поддршка безжично полнење,ви носи извонредно чувство.●Совршено Компатибилен●ние користиме калапи со висока прецизност, така што овој случај се вклопува во i Phone прецизно многу лесно за да добиете пристап до сите копчиња и порти.Покрај тоа, ова е мек случај, лесен за инсталирање или отстранување.●Заштита Од воено Одделение ® Висококвалитетниот ТПУ обезбедува заштита од целосна покриеност на телото од 360 степени.Овој случај Го Заштитува вашиот телефон од капки високи до 15 стапки. Исто така, има 0,03 во подигната усна го штити вашиот фотоапарат и 0,08 во подигната усна го штити вашиот екран. Издржлив Флексибилен, Компатибилен за i Phone 14 плус. Уникатен Модел Оригинален Дизајн. Отпорен на удари И Анти-жолт. Заштита Од Воено Одделение. Шема со висока резолуција, никогаш не избледувајте или лупете.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ