• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Проекција На Ниво НА Влез Во боја ЛЕР Будилник СО Внатрешна Температура

Проекција На Ниво НА Влез Во боја ЛЕР Будилник СО Внатрешна Температура

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Опис : . Алармот За Боја на Проекција е повеќе од само вашиот просечен будилник. Овој практичен уред е натоварен со победнички карактеристики, вклучувајќи проекција на таванот или ѕидот, 12/24-часовно време и сега будилник за календар во боја.; Температура; Влажност; Датум; Временска прогноза. Пакетот Вклучува : . 1 * будилник За Проекција. 1 * УСБ Кабел За Напојување. Забелешки : . 1. Ве молиме дозволете 1-3 см разлика поради рачно мерење и 3-5 гр за разликата помеѓу различни бои. 2. Поради разликата во екранот, бојата може да биде малку поинаква од она што го очекувате, ве молиме дозволете. Проектираната температура автоматски се менува од внатрешна температура на надворешна температура . Будилникот проектиран во мека црвена боја на таванот или ѕидот лесно се гледа низ собата. Прилагодливи агли на проекција и осветленост, проекцијата може да биде флип 180°. Опремен со професионален одделение внатре надворешен термометар и монитор за влажност обезбедува најточни мерења, прикажани со внатрешна / надворешна температура и влажност . Дигиталната метеоролошка станица го предвидува времето во следните 12 часа, како и трендот на барометарски притисок и трендот на температура.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ