• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Пунтоко Женски Клиренс Плус Големина Женски Џебен Елек Палто Кратка Јакна Зимско Руно Без Ракави Копче Цврста Надворешна Облека Кафе

Пунтоко Женски Клиренс Плус Големина Женски Џебен Елек Палто Кратка Јакна Зимско Руно Без Ракави Копче Цврста Надворешна Облека

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Пунтоко Женски Клиренс Плус Големина Женски Џебен Елек Палто Кратка Јакна Зимско Руно Без Ракави Копче Цврста Надворешна Облека Кафе.20 " Врвот, Краток ракав дозвола облека, плус големина дозвола Палто, Флеш зема.16 "Рамо : 36см/14. Информации за производот : Пол : Жени Прилика : Дневен,Секојдневен, Партиски Материјал : Должина На Полиестерска Облека : Тип На Кратка Шема : Цврст Стил : Модна Јака : Должина На Ракавот V-јака : ниту Еден Пакет не вклучува : 1 ПАРЧИЊА Женски Палто Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарам (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи големина : С Големина.96 " Должина : 63см/24. : XXL-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 114cm/44.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ