• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Борба за Лек Пиво Носителот Задната Врата Худи Дуксер Унисе Медиум Оксфорд

Борба за Лек Пиво Носителот Задната Врата Худи Дуксер Унисе Медиум Оксфорд

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Покажете ја вашата поддршка за оние кои се борат против ракот на дојката со Оваа Борба за дизајн на Лек! Светла и задебелена, овој дизајн е сигурен дека ќе фати некои сериозни очното јаболко – па ја шири свеста и се бори за лек! Борба за Лек Пиво Носителот Задната Врата Дуксер Унисекс Медиум Оксфорд Розова лента рак на дојка борба лек. Ова е дуксер со машка качулка м оксфорд (стандардно унисекс вклопување) продаден Од Tees And Tank You Вграден држач за Пијалоци Од Неопренови/безбедносен џеб во џебот на предната торбичка. Доаѓа со метално шише/отворач за конзерви. 9оз, 60% Памук / 40% Полиестер. Печатени ВО САД. Нашите еколошки отпечатоци од мастило на база на вода директно во влакната на кошулата за непречено чувство што обезбедува помалку живописен, жив изглед. (Без пукање или лупење како печатење на екран или трансфери на железо). За најдобри резултати, измијте внатре и на нежен циклус во ладна вода.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ