• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Кембриџ Тарнер 7-Парче Проширување Јадење Во собата Со Прашка Јадење Столици и 40 94 Маса

Кембриџ Тарнер 7-Парче Проширување Јадење Во собата Со Прашка Јадење Столици и 40 94 Маса

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Со тарнер 7-парче проширување јадење во собата може да биде домаќин на отворено вечера сте сонувале за. Одликувајќи се со маса што може да се прошири 40" х 94" и 6 столчиња за јадење со прашка, овој модерен комплет за јадење нуди дополнителни сместувања за семејството и пријателите додека ги сервирате во удобноста на вашиот сопствен двор. Масата со летва што може да се прошири е совршена за интимна вечера или голем собир. Таа има димензии 63" во најкратка должина и се проширува на 94" секогаш кога е потребно. Елегантните, модерни рамки се фалсификувани од алуминиум отпорен на ' рѓа и се третираат со завршница во повеќе чекори за крајна заштита на отворено. Столчињата за прашка со бела рамка се лесни и се редат, па затоа е лесно да ги преместите наоколу и да ги пренесувате во и надвор од складиштето. Колекцијата За Јадење Тарнер е практична без жртвување на стилот. 7-парче јадење во собата Од Колекцијата Тарнер. Комплетот вклучува трпезариска маса што може да се прошири и 6 столчиња за прашка. 40" х 63 "врвот на масата се проширува до 94" секогаш кога е потребно. Столчињата што се редат нудат лесно, компактно складирање. Лесните столови можат лесно да се преуредат и транспортираат. Направено со издржлива, лесна за чистење прашка ткаенина во ладен сив тон. Дизајниран со надворешни материјали кои се изградени до последно. Тенки, алуминиумски рамки додаваат модерен изглед на секоја средина. Третирано со завршна обработка во повеќе чекори за крајна заштита на отворено. Потребно е некое собрание. 1-година ограничена гаранција.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ