• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Норма Кафе Бар Знак Кујна Декор 206180007095

Норма Кафе Бар Знак Кујна Декор 206180007095

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Сликата се пече во облога во прав со висок сјај. Ќе најдете репродукции, оригинални дизајни со гроздобер изглед, чисти, нови знаци без ' рѓа и гребнатини и многу персонализирани дизајни. ДОБИЈТЕ го за 4-5 ДЕНА од МФР ВО САД. Се состои од слика печена во облога со ВИСОК СЈАЈ над алуминиум.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ