• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Британците Направија 14к Бело Златен Прстен Со Културен Бисер И Опал женски годишнина прстен-големина опции-Големина 4

Британците Направија 14к Бело Златен Прстен Со Културен Бисер И Опал женски годишнина прстен-големина опции-Големина 4

 
DEN 5584.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Не треба само да го земете нашиот збор за тоа, бидете сигурни содржината на благородни метали во овој прстен е тестирана од експертите во канцеларијата За Анализи, основана од 1300 година, и тие го ставија својот белег во прстенот за да го покажат ова. Направен целосно Од солидно англиско Бело Злато од 14 степени, овој прстен е поставен со неверојатен избор На Опали идеален за да му подарите подарок на вашата сакана или едноставно да го одржувате прстенот во добра состојба за да можете подолго да уживате во неговата целосна убавина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ