• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
ЦАИЧ Долна Облека За Женски Удобно Предно Копче Без Траги Лето Тенок Спорт Без Челичен Прстен Собирање Јака Градник

ЦАИЧ Долна Облека За Женски Удобно Предно Копче Без Траги Лето Тенок Спорт Без Челичен Прстен Собирање Јака Градник

 
DEN 90.56

Количина на стоки
Достапно на барање

Женски Секси Удобно Предно Копче Без Траги Летен Тенок Спорт Без Челичен Прстен Собирање Јака Градник Без Прерамки Браумен Секси Удобно Предно Копче Без Траги Летен Тенок Спорт Без Челичен Прстен Собирање Завиткување На Јака, Градник Против Паѓање. Материјал : Најлон, Спандекс. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 100гр. големина На Пакетот : 20х10х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Стил : Секојдневен,Секси. Повод : Секси. Погодна Сезона : Лето, Зима, Пролет, Aut.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ