• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Каролини Богатства PJC1112MAT Радосни Утрински Птици Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат Вратата 27 l x

Каролини Богатства PJC1112MAT Радосни Утрински Птици Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат Вратата 27 l x

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Радосно Утро Птици Врата Мат, Внатрешен Килим или Отворено Добредојде Мат 18х27 Вратата PJC1112 MAT. Исчистете ги дамките со средство за чистење што не произведува многу пена. Користете го вашиот вакуум на поставката на подот за да не го повлечете горниот дел од филцот. Подлогата е дебела околу 1/4 инчи и обезбедува лесно растојание за повеќето врати. Оваа подна подлога е трајно обоена во нашиот објект Во Мобиле, Алабама. Зголемете го притисокот со палецот на цревото и потоа користете го притисокот од водата за да ја отстраните нечистотијата. Подароци за птици, колекционерски предмети За Птици, врати за птици, прават одлични подароци за сопственици на миленичиња, подароци за чувари на миленичиња, подароци за чувари, подароци за ветеринари или подароци за речиси секој. Подлогата е исечена со црна полиестерска ткаенина која ги врамува уметничките дела и ги држи сите слоеви заедно. Ролери за влакненца може да се користат за отстранување на влакната од домашни миленици од подлогата.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ