• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Време на одмор Божиќно декор природна poinsettia 20 венец

Време на одмор Божиќно декор природна poinsettia 20 венец

 
DEN 660.64

Количина на стоки
Достапно на барање

Поздравете го гостите за одмор со овој празничен декор за влез! Нашиот 20-инчен, природен венец на мрежи за поинтезија е идеален за лицето што бара лесна опција за украсување. Целосно собрани. Само во затворен употреба. Време на празник Природно Поинтетиа 20 „Божиќен венец : 20“ природен поинтетиа Меш Божиќ венец. Содржина на материјал : 70 % ПП, 20 % полистирен пена (затворена ќелија), 5 % пинокон, 5 % ПВЦ.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ