• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Авалон дома Елиот пукаше цвеќе килим

Авалон дома Елиот пукаше цвеќе килим

 
DEN 2637.60

Количина на стоки
Достапно на барање

100% полипропилен машински вграден килим со стил што го комплиментира вашиот обичен простор за живеење. Цена со огромна вредност, постои фламбаност во нејзината боја со живописни акценти на црвена домат, тиркизна сина боја и светла кисела зелена поп против смелата црна позадина. За да го продолжите животот на килимот во вашата област, се препорачува рампа за килим. Машински ткаени од 100% полипропилен. Издржливи перформанси и лесна грижа. Инхерентно отпорна на дамки. Место чисто со вода и благ детергент. Ткаена полипропиленска поддршка.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ