• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Нулум Адли текстурирани апстрактни линии во затворен килим на отворено, 7 '10 10', сиво

Нулум Адли текстурирани апстрактни линии во затворен килим на отворено, 7 '10 10', сиво

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Во Нулум, ние веруваме дека подните облоги и уметноста не треба да бидат меѓусебно ексклузивни. Основана со желба да се прекршат правилата за она што се очекува од килим во областа, беше создаден Нулум за да се пополни празнината помеѓу брилијантниот дизајн и достапноста Нулум Адли текстура Апстрактна килим во затворен простор/отворено.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ