• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Замрзнато дете за девојчиња со замрзнати мали деца, маица со долги ракави и хеланки, сет од 3 парчиња

Замрзнато дете за девојчиња со замрзнати мали деца, маица со долги ракави и хеланки, сет од 3 парчиња

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Три парчиња сет што е бестрашен. Оваа замрзната облека додава стил и ја покажува нејзината loveубов кон филмот Дизни. Вклучува облека со три парчиња. Елек : аспиратор; Затворање на поштенски патенти; акценти на лак; Везење на градите. Маица : екипаж; долги ракави; детали за печатење. Легави : меко плетено за удобност; еластична половината; Faux џебови. © Дизни, сите права се задржани. 100% полиестерски пуфер; 100% памучна маица; 95% полиестер/5% хеланки на спандекс. Машина за перење. Направено во Кина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ