• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Активни шорцеви за обука на Aviaенски Авиа

Активни шорцеви за обука на Aviaенски Авиа

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Активните шорцеви за обука на Avia се совршени за вашиот активен животен стил. Ткаенината има спандекс за истегнување и удобност. Внатрешниот е без обележје и има рамни споеви за заклучување за дополнителна удобност и безбедност. Овие шорцеви имаат скриен внатрешен џеб за вашите копчиња или мобилен телефон. Технологијата за влага го крева потта од вашето тело, оставајќи да се чувствувате ладно и суво. Спарете ги овие активни шорцеви за обука со градски градници во Авиа, маички и тенкови. Activeенски активни 7 "Captivate Captribate Shorts Body : 88% полиестер, 12% Spandex. Liner : 100% полиестер. Шорцеви за обука. 7" Inseam. Рамна еластична лента за половината. Без ознака. Внатрешен џеб. Рамни споеви на заклучување. Рефлексивно лого на грб. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, не бели, не користете омекнувач на ткаенини, суво суво ниско, ладно железо од обратна страна.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ