• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Трговска марка ликовна уметност „Кикин ИТ“, платно уметност од Jayеј Трокхортон

Трговска марка ликовна уметност „Кикин ИТ“, платно уметност од Jayеј Трокхортон

 
DEN 1830.72

Количина на стоки
Достапно на барање

Со неделни изданија, покривајќи ја секоја тема и секој опсег на цени, произведуваме над 4. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Светската уметничка група е водечки издавач на уметност кој се наоѓа во Ричмонд, Вирџинија. Истакнати бои : Бела, Тан, Грин, Вино Светска уметничка група е водечки уметнички издавач кој се наоѓа во Ричмонд, Вирџинија. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Со неделни изданија, покривајќи ја секоја тема и секој опсег на цени, произведуваме над 4.000 слики годишно. Покрај соработката со уметници од целиот свет, Светската уметничка група има свој тим за дизајн на тимот Визија.000 слики годишно. Порано позната како отпечатоци од стариот свет, Светската уметничка група објавува сеопфатна линија на слики кои се движат од многу традиционална до високо современа. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ