• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
0. КТ кубна цирконија половина вечност за редење прстен во розово тон Стерлинг сребро

0. КТ кубна цирконија половина вечност за редење прстен во розово тон Стерлинг сребро

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој ораво кубни цирконија стабилен прстен во Стерлинг сребрен гроздобер половина вечност бенд за жени е модерен и зачудувачки. Изработено во светло полиран розов тон Стерлинг сребро, овој прекрасен слабиот бенд на магацинот прикажува вкупно 11 парчиња кружни брилијантни облици кубни цирконија камења кои покажуваат пенлива бела нијанса. Безбедно поставени во уметнички амбиент за антички стил, овие камења се ставаат во нежна низа на стилски вечен опсег во три четвртина во стилот. Шармантна солза и тркалезна шема наизменично по должината на нечистотијата Стерлинг Сребрен роза тон опсег. Овој прстен мери 1,90мм што го прави идеален за положување. 0,17 КТ круг брилијантна форма кубна цирконија. F-G боја, SI1-SI2 јасност. Приближните камени димензии се 1,5 x 1,5мм. Стерлинг сребро од роза. Стерлинг среброто е обележано и обележано со 925. Бенд мерки од 1,90мм во ширина. Вклучува кутија за подароци за накит за потпис. Прави внимателен подарок за родендени, празници, годишнини или други прилики.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ