• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Официјална сложувалка во Далас Каубоис од Винкрафт

Официјална сложувалка во Далас Каубоис од Винкрафт

 
DEN 159.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Официјално лиценцирани загатки. Овие загатки од 500 парчиња се одлични за сите возрасти на навивачите. Кутијата за малопродажба на 6 1/4 "Плоштад ја држи загатката со дијаметар од 20 1/4 ". Кутијата ја прикажува уметноста на загатката од предната и задната страна од кутијата. ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Делови за гушење на опасност од опасност. Не за деца под 3 години. Официјално лиценцирани од Далас Каубоите и НФЛ. Официјално лиценцирани загатки. Овие загатки од 500 парчиња се одлични за сите возрасти на навивачите. Кутијата за малопродажба на 6/4 "квадратна малопродажба ја држи загатката со 500 парчиња со дијаметар од 20 1/4". Кутијата ја прикажува уметноста на загатката од предната и задниот дел од кутијата . Предупредување : делови од гушење на опасност од опасност. Не за деца под 3 години. . Официјално лиценцирани од Далас Каубоите и НФЛ.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ