• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Започнете чизми останете некое време фраза Инспиративна графичка уметничка галерија завиткано платно печатење wallидна уметност

Започнете чизми останете некое време фраза Инспиративна графичка уметничка галерија завиткано платно печатење wallидна уметност

 
DEN 7196.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 36 x 1,5 x 48 инчи. Истечаните големини на платно вклучуваат стандард : 16 x 1,5 x 20 Голем : 20 x 1,5 x 30 x-во-во-голем : 30 x 1,5 x 40 преголеми : 36 x 1,5 x 48. Уметнички дела се однесуваат на : Boot, Cowboy Boot, земја, Farmhouse, Cowboy Hat . Дизајн од Ким Ален. Совршено се вклопува во која било дневна соба, ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или соба за кревет . Текстот вклучува : Поставете ги чизмите и останете некое време.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ