• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Голем модуларен модуларен oeо Орах, сегментален

Голем модуларен модуларен oeо Орах, сегментален

 
DEN 1151.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Мебел што се движи без напор од затворено до отворено, што е лесно да се подигне и преуреди на желбата на твоето срце? Не е премногу добро да се биде вистина. Тоа се нашите модуларни парчиња со орах технологија внатре. Тоа значи цврста, лесна и неверојатно издржлива. Ако тоа не беше доволно, го направивме чекор подалеку и ги тапакувавме во ткаенина Sun Brella. Го знаете името и го знаете тоа, се здоби со репутација за извонредни перформанси и дамки и УВ отпор. Само најдоброто за вас. Само најдоброто. Совршен за живеење на отворено и затворено. Тапациран во ткаенина Sun Brella за исклучителни перформанси. Третирани со вода и дамки што ја повторуваат, лесна, со скриена рачка за лесно кревање и повторно уредување. Се одликува со нашето трајно, орах-технолошки јадро.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ