• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Бебе ајкула Бебе девојки и девојки за деца со кратки ракави со кратки ракави и хеланки, сет на облека со 2 парчиња, големини 12м-4Т

Бебе ајкула Бебе девојки и девојки за деца со кратки ракави со кратки ракави и хеланки, сет на облека со 2 парчиња, големини

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој симпатичен ајкула за бебиња за вашето бебе или девојче за дете има симпатична вкрстена предност и хеланки-целосен изглед кој ги погодува сите вистински белешки за нејзината облека од денот. Не заборавајте : тоа исто така прави одличен подарок за мало девојче во вашиот живот .. доо, доо! Вклучува 1 маица и 1 пар хеланки. Маица : екипаж; кратки ракави; детали од предниот дел. Легави : стил на влечење; Еластична половината. © Smart Study, сите права се задржани. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Бебе ајкула маица и хеланки поставени за девојчиња за бебиња и мали деца.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ