• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Флорална лента со розови кадифени девојки и шорцеви за појавување, сет на облеки од 2 парчиња, големини 4-12

Флорална лента со розови кадифени девојки и шорцеви за појавување, сет на облеки од 2 парчиња, големини 4-12

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Lookе изгледа симпатична и ќе се чувствува како тренд на тренд во симпатичната облека со две парчиња на Пинк Велвет, поставена забавна мешавина од флорали и ленти, помага да се создаде свеж, забавен изглед што таа сигурно го сака. Сетот за облека со 2 парчиња вклучува : врвни и шорцеви. Врвот : Еластичното деколте може да се истроши од рамената; кратки ракави на мафини; печатење на сите. Шорцеви : еластична половината за влечење; проточно вклопување; печатење на сите. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Облека од 2 парчиња и шорцеви сет за девојки од розов кадифе.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ