• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Clенски карпи од бела планина дуена ја чипкаат природната мулти -текстилна џемпер од руно ткаенина 8. М.

Clенски карпи од бела планина дуена ја чипкаат природната мулти -текстилна џемпер од руно ткаенина 8. М.

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Пријатни во стил каде и да стапнете со лесните карпи од белата планина Дуена чипка нагоре. Одликувајќи се со плетена обвивка околу глуждот и руно преклопено, овој чизми за чипка ќе ве задржи топло во најстуденото време. Плете. Преклопено крзно од крзно.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ