• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Кратко, боксер за боксери со црно памук, пакувања

Кратко, боксер за боксери со црно памук, пакувања

 
DEN 319.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Овие животи од џокеј флекс црни памучни боксери за стрии ви нудат удобно целодневно вклопување што ќе трае. Тие имаат издржлив спој на памук и спандекс што ќе ги задржи цврсто во место. Удобноста доаѓа прво со животот на џокејските боксери. Кога ќе изберете квалитет, добивате долготрајна издржливост на боја и прстен. Критките за флексибилни боксери се достапни во повеќе големини за ваша погодност. Тие се идеални за секојдневна активна употреба, што ги прави убав додаток на вашата гардероба. Lifeивотот од боксерски брифинзи на џокеј : 95% памук, 5% спандекс. Останете рамни нозе што нема да возат. Меша мешавина од ткаенина од памук спандекс. Се движи со вас одговара. Одлично за секојдневна и активна употреба. Долготрајна боја. Гаранција за долг живот. Машинско миење ладно.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ