• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Lifetime Tamarack Angler ft Rhobal Kayak, Recon Fusion

Lifetime Tamarack Angler ft Rhobal Kayak, Recon Fusion

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Одвојте малку време да се опуштите на вода со семејството и пријателите. Angивотот на Тамарак Ангер е кајак за риболов што се наоѓа на врвот, кој има удобно седиште и потпирач за грб за долги авантуристички риболов. Наменето за екстремна безбедност и стабилност, риболов на тамарак има стабилно рамно дно со длабоки канали за следење и шини со стабилност. Кајакот има трајна конструкција што е заштитен со УВ и отпорен на влијание. Лесниот дизајн и предните и задните рачки за носење го олеснуваат транспортот до и од водата. Со држачи за риболов шипки, ленти за шок -кабел, повеќе позиции на потпирачот за подножје и отвор за складирање, овој кајак има многу додатоци за подобрување на вашето искуство со лопатка и риболов. Прилагодлива потпирач за грб за удобно ловење. Прилагодливо подлога за седиште и седиште за удобност. Конструиран од УВ-заштитен полиетилен со висока густина. Длабоки канали на трупот за следење на перформансите и шините за стабилност. Предни и задни шок жици. Предни и задни Т-рачни за лесен транспорт. Отвори за дополнително складирање под палубата. Повеќе позиции на потпирачот за подножје за лопатки со различна големина. Еден прилагодлив држач за риболов. Чувар на лопатка за да ја обезбеди вашата лопатка до кајакот. Стабилно рамно дно. Двајца држачи за риболов на шипки.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ