• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Машки тенок фит 2 парчиња костуми со единечни гради, блејзер јакна и рамни панталони, сет за мажи

Машки тенок фит 2 парчиња костуми со единечни гради, блејзер јакна и рамни панталони, сет за мажи

 
DEN 1119.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Изградена за лесна удобност и стил, оваа машка костум со две парчиња може да се пофали со стилски тенок вклопување за мажи и е идеален за меко, удобно канцелариско носење исто толку подеднакво колку што е костуми и стилови за забави, матурзи и специјални прилики. Со тенок вклопување, овој маж -лајт -лапел блејзер има странични отвори и прицврстување на две копчиња - комбинирани со разноврсен елек и редовни панталони за костуми. Овој машки костум е модерен, нов изглед на класичната облека за мажи - идеална за секоја пригода. За деталите за оваа ставка ја зашеметуваат просторијата од глава до пети во овој тенок вклопуваат цврсти 2 парчиња костум. Fit : Овој стил одговара на големината. Blazer : - Notch lapel - Single Breasted Two Button Jacket - Chest welt pocket - Flap welt pockets on front - Four buttons on each sleeve - Dual vents - 2 External and 4 Internal Pockets - Slim Fit Pant : - Flat Fronted Trousers - Straight Leg - Предни коси џебови; Завадни џебови за заварување на копчето за заварување - наредени на коленото - ZIP мува со кука -и -лента со затворање на копчињата - тенок вклопување - непречено. Вклучува костумска јакна и панталони. Додатоци не се вклучени. Содржина на влакна : Материјал : 65%полиестер, 35%нега на вискоза : суво чиста големина : Овој костум има капка 6 " Пан. Материјал : 65%полиестер, 35%вискоза. Јакни : тенок вклоп, две копчиња, единечни гради, лаптоп, целосно наредени, двојно странично отвор, 4 џебови за внатрешни работи . Панталони : Аглен џеб за лизгање, 2 задни џебови, наредени до коленото, Zip Fly, без плети, непрекинати и скроени. Повод : Погоден за свадба, датум, забава, дипломирање, матурска, работа, работа и други формални прилики. Големина : Сите наши костуми имаат традиционален пад од 6 "од јакна од јакна од јакна од јакна од јакна од јакна Големина до големината на пантолоните (пр. Јакната со големина 42 ќе дојде со панталона од половината од 36 "), ве молиме внимателно погледнете ја нашата предлог -предлог (не табелата со големина на Амазон).


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ