• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Бесплатно собрание момчиња се потсмеваат на вратот четвртина поштенски, големини 4-18

Бесплатно собрание момчиња се потсмеваат на вратот четвртина поштенски, големини 4-18

 
DEN 288.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Земот на четвртина на Слободното склопување е супер мека и удобна. Се одликува со задебелен, контраст за исмејување на вратот и голем поштенски џеб за забавен, лесен за носење пуловер направен за секој ден. Исклучиво на. Материјал : 60% органски памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : исмејувачки врат. Затворање : стил на пуловер; четвртина поштенски фронт. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Голем поштенски џеб на градите. Карактеристики : поштенски патент со повлекување на најлон; Детали за контрастната боја. Подмирот на вратот четвртина патент џемпер за момчиња од слободно собрание.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ