• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
allshope Новогодишна Елка Украс, Симпатична Дедо Мраз Диносаурус Божиќ Украс Виси Уметнички Занает Подарок За Деца Возрасни

allshope Новогодишна Елка Украс, Симпатична Дедо Мраз Диносаурус Божиќ Украс Виси Уметнички Занает Подарок За Деца Возрасни

 
DEN 159.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Новогодишна Елка Украс, Симпатична Дедо Мраз Диносаурус Божиќ Украс Виси Уметнички Занает Подарок За Деца Возрасни. Користете го овој симпатичен Божиќен украс за да го наполните вашиот дом со среќни Божиќни вибрации во оваа празнична сезона. Спецификација. Име на предметот : виси украс. Шема : 12 обрасци. Материјал : акрилик. Содржина На Пакетот. 1пц х виси украс. Пријателски Совети. 1.Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2.Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Висок Квалитет : украсот За Новогодишна елка е изработен од врвен акрилен материјал, отпорен на абење, издржлив за употреба. Симпатичен Дизајн : декоративниот висечки украс има извонредна изработка, симпатичен изглед на Дедо Мраз или диносаурус, полн со детали, совршен додаток кој ќе помогне да се создаде празнична средина. Висечки Украс : Божиќниот декор доаѓа со висечка лента, погодна за закачување каде и да сакате. Разновидна Употреба : можете да ја закачите декорацијата на дрвото на Елката, торбата за подароци, чантата, привезокот или други места за украсување. Совршен Подарок : Мини Божиќниот украс е одличен подарок за вашето семејство, пријатели или деца за да ја покажат својата љубов и грижа, тие мора да го сакаат овој симпатичен приврзок.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ