• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Кукоосонг 4 јули Детска Облека Мало Девојче Облека Бебе Ден На Независноста Мода Плажа Крајбрежје Пливање Сплит Костим За Капење Сина 130

Кукоосонг 4 јули Детска Облека Мало Девојче Облека Бебе Ден На Независноста Мода Плажа Крајбрежје Пливање Сплит Костим За Капење

 
DEN 319.84

Количина на стоки
Достапно на барање

02 "Горна Должина : 28см/11. од различни возрасти и големини. Препорачана Возраст : 4-5години Големина : 120 Биста : 61см/24. Препорачана Возраст : 2-3 Години Големина : 100 Биста : 55 см/21,65 "Горна Должина : 24 см/9,45" Должина на Панталони : 20,7 см/8,15". Препорачана Возраст : 3-4 години Големина : 110 Биста : 58 см/22,83 "Горна Должина : 26 см/10,24" Должина на Панталони : 21,4 см/8,43". Совршен за родители кои сакаат да ги облекуваат своите деца со стил без да трошат премногу пари.98 " Изработени Од мека и удобна ткаенина, погодна за нежна кожа на децата.20 "Горна Должина : 30см/11. Препорачана Возраст : 5-6години Големина : 130 Биста : 64см/25.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ