• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
асдоклхк Женски Плус Големина Блузи И Маици Дозвола Модни Жени Каузални В-Вратот Гроздобер Печатење Блуза Краток Ракав Маица Летни Врвови

асдоклхк Женски Плус Големина Блузи И Маици Дозвола Модни Жени Каузални В-Вратот Гроздобер Печатење Блуза Краток Ракав Маица

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој Асдоклхк женски врвови во секојдневен стил е лесна,мека и еластична ткаенина, која е многу удобна за целодневно носење.совршен за сите сезони. Овој врв е супер мек и изгледа слатко! Оваа блуза и ласка на секоја фигура и добро го крие стомакот! Совршен за спарување со вашите омилени фармерки ,шорцеви или слаби панталони за разигран секојдневен,но трендовски изглед.Она што оваа облека може да ви го понуди е тоа што е совршен подароци за жени и девојки, а идеален е за матурска, датум, забава, роденден, годишнина и секојдневно носење.Гардероба што мора да ја имате!Ако не сте 100% задоволни со вашата нарачка, имате 30 ден, без прашања поставени политика за враќање. Ако имате какви било други прашања или грижи, не двоумете се да ни испратите порака и ние ќе ви помогнеме на кој било начин. Материјал : 95%Полиестер, 5%Спандекс. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Затворање : Повлечете го затворањето. Ракави : Краток Ракав. Дизајн : краток ракав, v врат, моден дизајн, еднобојна, печатена, Обична, лежерна, но стилска,специјална шема, опуштено вклопување, плисирана, течна и ласкава. Карактеристики : Кошули за жени лето 2023 година, женски врвови со кратки ракави во дозвола, блузи со рабови, туника Со о - врат, мајчински врвови, Секси Маици За Вратот V, Маица Со Кратки ракави, Основни маици жени, Толку слатки врвови. Обични Кошули Со Кратки Ракави За Жени од асдоклхк.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ