• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Машки Зимски Капут Машки Лежерна Карирана Волнена Кошула Со Едно гради Врв, Црвена, ХХХХХХЛ Црвена 18

Машки Зимски Капут Машки Лежерна Карирана Волнена Кошула Со Едно гради Врв, Црвена, ХХХХХХЛ Црвена 18

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Информации за производот : Сезона : Aut, Зима Пол : Мажи Повод : Обичен Материјал : Полиестер(95% полиестер, 5% спандекс) Тип На Шема : Стил На Печатење : Лежерна должина На Ракавот : Долга Должина : Редовно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 еез Големина : Големина М.69 "Должина : 72см/28. Големина : XL Големина. спортски палта за мажи големи и високи.83" Рамо : 59cm/23.71" Машки Зимски Капут Машки Обичен Кариран Волнена Кошула Со Едно гради Врвот, Црвена, XXXXL.87" Рамо : 51. Ако имате какви било прашања во врска со нарачката. Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Fall,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе.64 "Должина : 77cm/30.03 "Ракав : 57cm/22.44" Рамо : 57. Материјал : , обликувана верзија, лесна за брчки, Изработена од ткаенина, лесна мека и удобна. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 102см/40. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 118cm/46. Ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми.47" Рамо : 50см/19.Машка обична карирана волнена кошула со едно гради врвни Карактеристики : 1.05 "Должина : 76cm/29. ЗАБЕЛЕШКА : рачно или нежно перење во машина во ладна вода / избелувајте / исушете Ја Линијата. Големина : XXL Големина.28 "Должина : 73см/28. Одговараат за, И Пролет.46 "Ракав : 56cm/22. Палтото го прави повеќе секси и привлечно за носење. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини.23 "Должина : 78cm/30.31 "Ракав : 54см/21.73 "Ракав : 53см/20.61 "Ракав : 58cm/22. Големина : ХХХЛ Големина. Големина : Л Големина.26" Рамо : 53см/20. : 5 X-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 126cm/49.05" Рамо : 56cm/22.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ