• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Електричен Скутер Заден Браник Силиконски Кука Покритие За-Xiaomi Додатоци

Електричен Скутер Заден Браник Силиконски Кука Покритие За-Xiaomi Додатоци

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Предупредување : нелегално е да се возат електрични скутери на јавни патишта, тротоари или велосипедски патеки. Тие се наменети само за употреба на приватно земјиште со дозвола на сопственикот.Опис : *100% сосема нов и висок квалитет*Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба*Тип : За-Xiaomi скутер M365*Силиконски материјал,мек и еластичен,високо заштитен и ефикасен.*Висок квалитет и издржлив, адаптира додатоци кои се вклопуваат За Електричен скутер М365/м365 про*кука покритие само, други додатоци демо на сликата не се вклучени!Спецификација : *Материјал : Силикон*Боја : Црна, Црвена, Бела, Сива, Сина,Жолта, Зелена(Како Што Покажуваат Сликите) * Тежина : Околу 5g Package Вклучува : 1 x Кука COVERNote : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. QXKE Електричен Скутер Заден Браник Силиконски Кука Покритие За-Xiaomi M365 Додатоци. Висок Квалитет : нашите производи се изработени од висококвалитетни материјали, производот е издржлив и не е лесно оштетен во процесот на употреба. Функција : овој производ има добра функција и висока улога, што ја зголемува удобноста на вашиот живот на отворено и ви овозможува поудобно да уживате во вашиот живот. Погодно. Производот е лесен за употреба, мал по големина, лесен за чување и лесен за носење. Брз и лесен за инсталирање, директно вклучување на завртки, не се потребни модификации.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ