• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Инктастична Тркалезна Дама Бубачка Подарок Мало Дете Момче Или Мало Девојче Маица Со Долги Ракави

Инктастична Тркалезна Дама Бубачка Подарок Мало Дете Момче Или Мало Девојче Маица Со Долги Ракави

 
DEN 303.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Оваа симпатична Маичка Со Долги Ракави За Бубачки е совршен подарок за вашиот омилен градинар оваа сезона! Класика За Fall, Зима и Пролет, овие маици за мали деца со долги ракави сигурно ќе бидат главен елемент во гардеробата на вашето дете. Без разлика дали е слоевит или сам, оваа маица е мека, но доволно издржлива за да се спротивстави на барањата за играње на вашето дете. Маица Со Долги Ракави. Inktastic Тркалезна Дама Бубачка Дете Долги Ракави Маица Унисекс Црвена 2t. 4.5 мл. 100% чешлан памучен фин дрес (хедер е 93/7). Топстич ребрести јака и манжетни. Лентата од рамо до рамо ја поддржува ткаенината од прекумерно истегнување и обезбедува долготраен квалитет. Двојно игла полите дното. летна градина градинар светло обоени темно.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ