• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Капакот на камионот одговара НА КАБИНАТА НА ЕКИПАЖОТ НА ДОЏ РАМ 5,7 СТАПКИ КРЕВЕТ XCP XtremeCoverPro Водоотпорна Златна Серија Греј

Капакот на камионот одговара НА КАБИНАТА НА ЕКИПАЖОТ НА ДОЏ РАМ 5,7 СТАПКИ КРЕВЕТ XCP XtremeCoverPro Водоотпорна Златна Серија

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

XCP Xtreme Cover Pro универзална контура одговара пикап капак одговара 99% од сите пикап камион. Имаме 15 различни големини за должина на пикап камион од 200 до 280 инчи долга и комбинација на рег кабина, екст кабина и кабина на екипажот со краток кревет, стандарден кревет, долг кревет и двоен долг кревет. Ние гарантираме дека нашиот капак за пикап целосно го покрива телото на пикапот. Нашиот капак за пикап не одговара на кабина на врвот на креветот. Достапни Во Про, Злато И Платина Серија .....................…........Карактеристики На Xtreme Cover Pro водоотпорен злато серија автомобил покритие..........….................... Нашиот #1 продажба на водоотпорен капак за автомобил, капакот На автомобилот Од Златната серија го поставува стандардот за дизајн и функционалност. Капакот на златната серија е нашиот стандарден водоотпорен капак на автомобилот. 100% Дише овозможува лесно излегување на топлина, влага, влага и кондензација. Против УВ Зраците што ја оштетуваат надворешноста и внатрешноста. Ги намалува Елементите На Прашина од природни загадувачи, паѓање животни, сок од дрвја, индустриски загадувачи, прашина и нечистотија во воздухот. Предниот и задниот Дел под Еластичните Рабови на телото и Ременот за Штипки помагаат да се држи капакот. Ултразвучни Топлински Заварени Шевови за намалување на водата, иако од дупки за шиење. Прилагодливата Врвка за Влечење помага да се врзе капакот и да се додадат Шипки Отпорни на Гребење за дополнителна безбедност. 100% Гарантирано Задоволство : ги цениме сите наши клиенти и сериозно ги сфаќаме нашите обврски. Ако не сте целосно задоволни, слободно контактирајте не и со задоволство ќе ви помогнеме.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ