• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
27, 5х2. Вее Гума Велосипед Гума Велосипед Внатрешна Цевка Француски Преста Вентил

27, 5х2. Вее Гума Велосипед Гума Велосипед Внатрешна Цевка Француски Преста Вентил

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Опис : ова е мулти-големина велосипед внатрешни цевки кои покриваат големини 27, 5Х1, 90 преку 27, 5х2, 125 со 48мм француски Преста Вентил произлегува.Гумата ви е водечки производител на висококвалитетни велосипедски гуми и цевки од 1977 година. Произведен Во Тајланд, секој од нивните производи е внимателно изработен со избрани суровини користејќи најсовремени модерни технологии, давајќи им на Гумите од Ви предност пред поевтините производи со ниска цена на пазарот. Возење со доверба и Возење Безбедно со Гума!? Карактеристики и Спецификации : Количина : 1бренд : Ви Тирематеријал : Бутил Гумени Димензии : 27,5" (Инчи)Примарна Големина : 27, 5х2, 125ЕТТО : 54-584итем Тежина : 190 (Грама)Тип На Вентил : француски Преста - Фв 48мм Тип На Производ : Велосипедска Цевка, Големина : 27, 5Х1, 90 - 2,125, Тежина во Грамови : 190, Еттро : 54-584. Материјал : Бутил Гума, Тип Цевка : СТАНДАРД. Големина На Раб : 27,5". Тип на вентил : француски Преста-ФВ 48мм.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ