• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Оз Нерѓосувачки Челик Палецот Притиснете Сад, Големина 40

Оз Нерѓосувачки Челик Палецот Притиснете Сад, Големина 40

 
DEN 333.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Описдишувач, Големина На Прибор За Сервирање 40, Нерѓосувачки Челик Од Материјал За Прибор, Безбедна Машина За Миење Садови Да, Должина На Прибор 7-3/4 Инчи., Прибор Ширина 1-1/2 Во., Прибор Рачка Материјал АБС Пластика, Прибор Боја Нерѓосувачки Челик, Прибор Рачка Боја Орхидеи, НСФ Сертифициран не' дел контрола. Безбедна машина за миење садови.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ