• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Volume 530巻目録1一一一 [一一] volume волумен 96 @ 1 @ [кожа врзани]

Volume 530巻目録1一一一 [一一] volume волумен 96 @ 1 @ [кожа врзани]

 
DEN 631.52

Количина на стоки
Достапно на барање

Одрекување од производ : Ве Молиме да бидете информирани дека, поради вродената природа на кожата како природен материјал, може да се забележат мали промени во бојата или текстурни варијации. Неговата издржливост е обезбедена преку прецизна техника на врзување за шиење, подобрувајќи ја нејзината долговечност. Втиснат на хартија со врвен квалитет. Препознавајќи го нивното значење за читателите кои бараат увид во нашето историско богатство, ние вредно ги обновивме и повторно ги издадовме. Истражете ГО ФОЛИО ИЗДАНИЕТО (12х19 Инчи) : Достапно на Барање. Содржината на оваа книга е претставена во класично црно-бело. Презентирајќи Извонредно Издание Врзано За Кожа, стручно изработено од престижната организација "Ретко Библио" со Оригинална Природна Кожа која грациозно ги краси ' рбетот и аглите. Привлечноста продолжува со Печатење Со Златни Лисја што додава допир на елеганција, додека Рачното Втиснување На заоблениот ' рбет дава уметнички талент. Меѓутоа, во одредени случаи, повремена заматеност, исчезнати сегменти или слаби црни дамки може да опстојуваат.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ