• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Луксси Лето Бебе Девојка Симпатична Лента Комбинезон Панталони Панталони Еластична Лента Боди Облека Облека Без Ракави Еднобоен Комплет За Ромпер

Луксси Лето Бебе Девојка Симпатична Лента Комбинезон Панталони Панталони Еластична Лента Боди Облека Облека Без Ракави Еднобоен

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Опис : . 100% сосема нов и висок квалитет. Направено од мешавина од памук, меко и дише. Модерен и симпатичен, со дизајн на еластична лента, вашето малечко мора да биде како тоа. Погоден за бебе од 0 до 24 месеци во пролет и лето. Одлично за секојдневно носење, патување, плажа, роденден, одмор, забава, враќање дома итн. За најдобро вклопување, ве молиме љубезно проверете ја табелата со големини во описот и измерете пред купувањето. Препорачуваме да користите тежина и должина за да ја донесете вашата одлука наместо возраста за да ја изберете вистинската големина. Опис : . Тип На Шема : Цврст. Стил : Европски и Американски стил. Должина на ракавот(см) : Без Ракави. Одговара : Одговара точно на големината, земете ја вашата нормална големина. Материјал : Мешавина Од Памук. Боја : Розова Сива. Сезона : Пролет Лето. Тип : Боди. Повод : Секојдневно. Возраст : 0-24М. Големина Шема : . Големина - - - - - врвови должина - - - - - - Биста*2 Препорачана Возраст. На/70-53см/20.86 " - - - - - 31см/12.20" 0-6М. М/8057см/22.44"32см/12.59"- 6-12М. Л/90-61см/24.01"33.5 цм/13.18"- 12-18М. XL/100-65см/25.59"34.5 цм/13.58"-18-24М. Пакетот вклучува : . 1*боди. Забелешка : . 1,1 инчи=2,45 см. 2.Ве молиме дозволете грешка од 1-3 см поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите. 3.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам! Материјал : Мешавина Од Памук. Возраст : 0-24М. Должина На Ракавот (см) : Без Ракави.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ